ASIX Home

Ladicí prostředky

 
: Mapa stránek : Home > Produkty > Ladicí prostředky 2018-02-21

 

Home Produkty

Programátory

PRESTO FORTE

Logické analyzátory

SIGMA2 OMEGA

USB produkty

UCAB232 UCAB232i

Ostatní produkty Integrované obvody Muzeum

Vývoj s výrobou Obchod & ceny Podpora ASIX s.r.o. Kontakt
V současné době nabízíme logické analyzátory OMEGA a SIGMA2.


➜ Srovnání analyzátorů OMEGA a SIGMA2 + technické detaily
SIGMA   OMEGA
OMEGA je vysoce výkonný, velmi rychlý, flexibilní, snadno použitelný a cenově dostupný logický analyzátor s mimořádně velkou pamětí, velmi účinnou hardwarovou kompresí naměřených dat v reálném čase a komplexní logikou spouštění (trigger). Pro rozšíření počtu vstupů měřené aplikace lze analyzátory OMEGA spojit a velmi přesně synchronizovat. OMEGA je navíc zkonstruována tak, aby bylo možné přidávat další softwarová i hardwarová rozšíření užitečná pro vývojáře elektronických zařízení. OMEGA je připojena k počítači prostřednictvím High-Speed USB portu (480 Mb/s), který zajišťuje komunikaci i napájení.

➜ OMEGA   ➜ Ceny   ➜ Obrázky   ➜ Příslušenství


SIGMA   SIGMA2
SIGMA2 je výkonný, rychlý, flexibilní, snadno použitelný a cenově dostupný logický analyzátor s velkou pamětí, hardwarovou kompresí naměřených dat v reálném čase a komplexní logikou spouštění (trigger). SIGMA2 je navíc zkonstruována tak, aby bylo možné přidávat další softwarová i hardwarová rozšíření užitečná pro vývojáře elektronických zařízení. SIGMA2 je připojena k počítači prostřednictvím USB portu (Full-Speed, 12 Mb/s), který zajišťuje komunikaci i napájení.
SIGMA2 je dodávána od prosince 2011 a nahrazuje dosavadní logický analyzátor SIGMA - ve srovnání s ním nabízí stejné vlastnosti za výrazně nižší cenu!

➜ SIGMA2   ➜ Ceny   ➜ Obrázky   ➜ PříslušenstvíProdej monitorovacího zařízení INSIDER, emulátorů mikrokontrolérů PIC MU Alpha a MU Beta a emulátoru sériových konfiguračních pamětí pro FPGA XENIA byl již ukončen, informace o nich a příslušné soubory ke stažení jsou stále dostupné v našem Muzeu.


Máte-li zájem o další informace, zeptejte se nás.

© ASIX s.r.o., 1991- 2018. All rights reserved.